KURUMSAL

EMDA TEKSTİL OLARAK ;

Biz, 2005 yılında İstanbul / Sultanbeyli'nde kurulan hazır giyim imalatı ve ihracat firması olarak ;

    Başta İngiltere ve Almanya olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine, örme ve dokuma kumaştan çocuk, kadın ve erkek, üst ve alt hazır giyim, spor giyim imalatı ve ihracatı yapmaktayız. En öncelikli prensibimiz, müşteri memnuniyetini en önde tutarak kaliteden ödün vermemektir. Bu anlayışın sektörde çalışma sürekliliği ve sağlıklı işbirliği getirdiğine inanmaktayız.Üretim merkezimiz İstanbul Sultanbeyli'nde bulunan fabrikamız da toplam 2000 m2 5 katlı olarak tasarlanmıştır.

 • Planlama Departmanı
 • Müşteri İlişkiler Departmanı
 • Modelhane & Kesimhane
 • Kalite Kontrol Departmanı
 • Showroom 
  Emda Tekstil; giyim alanında uzun yıllara dayanan tecrübesiyle 90 kişilik kadrosuyla hizmet vermektedir.
  Emda Tekstil; ayda 300.000 adet giyim üretebilme kapasitesine sahiptir.

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı tasarım ve model geliştirip ,üretim tecrübesi ile birleştirmek ve her zaman müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmetler sunmayı amaç edinmiştir.

Modern ve çağdaş modeller geliştirip, yeniliklere açık ilerleyerek ve müşterilerimizi ön planda tutup takım ruhuyla çalışarak her zaman kaliteli, hızlı hizmet veren örnek bir şirket olmak. İnsanlara güven aşılayarak hizmetlerini hep en iyi şekilde yerine getiren bir firma olarak devam etmektir.

VİZYONUMUZ

İçinde bulunduğumuz zorlu rekabet yarışında hızı, kalitesi ve üretim gücüyle müşterilerimiz için akla ilk gelen marka olmak. Temel değerlere ve ortak hedeflere sahip olmak ve her zaman mutlu çalışanların ve mutlu müşterilerin olduğu dengeye sahip bir şirket olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Şirketimizi farklı kılan anlayışlar dizisini ve şirketimizin karakterini tanımlayan özellikleri temsil eden değerlerimiz;

 • Çalışanlarını en büyük gücü ve kaynağı olarak görmek
 • Güvenilir
 • Yenilikçi
 • Sorumlu ve  Özverili 
 • Çağdaş
 • Adaletli

KALİTE POLİTİKAMIZ 

Emda tekstil de kalite kontrol, kumaş, astar, iplik ve aksesuar alımından üretimin son aşamasına kadar sürmektedir. Kumaş ve aksesuara girişte uygulanan testler ile müşteri standartlarının yakalanması hedeflenmektedir. Kalitemiz, hem iyi eğitimli personelimiz hem de üretim hatlarında  güvence altına alınmaktadır.

Üretim devam ederken kalite-güvence kontrolcülerimiz proses kontrolü yapmakta, bant sonu kontrolcülerimiz ise ürünü bitmiş halde iken kontrol etmektedir. Böylece ürün daha bantta iken istenen kalite standardının sağlanması hedeflenmektedir.

Üretim tamamlandığında, her ürünün kalitesi ayrıca tek tek kalite kontrol personelimiz tarafından kontrol edilmektedir. Kalite kontrol aşamasında sonra da ürünler müşterisinin belirlemiş olduğu teknik şartnameye göre etiketlenir, paketlenir ve sevk edilir.

EMDA Tekstil olarak, her yüklememizde kendimizi yüksek kalite standartlarını yakalamaya adadık.